Świebodzin, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Agent Ochrony - Świebodzin

Świebodzin

Jako Grupa Hunters działamy na Polskim rynku od 20 lat, specjalizując się w kompleksowej ochronie mienia. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług. W związku z nieustannym rozwojem aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Agent Ochrony

Miejsce pracy: Świebodzin

Obowiązki:

&#8226; zapewnienie bezpieczeństwa chronionego obiektu

&#8226; reagowanie na zagrożenia

&#8226; przestrzeganie procedur

&#8226; współpraca z Klientem

Wymagania:

&#8226; wykształcenie średnie

&#8226; niekaralność

&#8226; komunikatywność

&#8226; mile widziane orzeczenie o st. niepełnosprawności

Oferujemy:

&#8226; możliwość podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu na umowę o pracę lub umowę zlecenie

&middot; atrakcyjne warunki wynagrodzenia

&#8226; niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy michal.meller@hunters.pl/ w temacie maila wpisując &#8222;Agent Ochrony - Świebodzin&#8221;.

Prosimy o zawarcie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (DzU nr 133 poz. 883)&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 06 Lipiec, 2012  09:00

Identyfikator: 404621

Wyświetleń: 3351