Świebodzin, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca od ZARAZ/Kontroler/ka Jakości/ Świebodzin/Zadzwoń!

Świebodzin

Szukasz pracy z elastycznym grafikiem, dopasowanym do Twoich potrzeb? A może poszukujesz pracy dodatkowej?

TRAFIŁEŚ/AŚ IDEALNIE!

Rozpocznij z Nami współpracę na stanowisku Kontroler/ka Jakości

Miejsce pracy: Świebodzin

Oferujemy:

&#183; Bezpłatny parking przy zakładzie

&#183; Zaplecze socjalne ( stołówka, szatnia )

&#183; Szkolenie stanowisko &#8211; nie wymagamy doświadczenia

&#183; Elastyczny grafik pracy dostosowany do Twoich potrzeb

&#183; Wgląd do przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People

&#183; Współprace na podstawienie umowy zlecenie ( pełne składki ZUS )

&#183; Grupowe ubezpieczenie na życie na preferowany przez Ciebie warunkach

&#183; Konkurencyjną stawkę godzinową 20 zł brutto/h + dodatki

&#183; Możliwość pracy również w weekend

Twoje zadania:

&#183; Kontrola jakości komponentów z branży Automotive

&#183; Praca przy produkcji i montażu części metalowych do foteli samochodowych

Oczekujemy:

&#183; Chęci do pracy

&#183; Dokładność

&#183; Dyspozycyjność

Nie czekaj! Ilość miejsc ograniczona!

APLIKUJ bądź ZADZWOŃ pod numer 725 254 720 i umów się na spotkanie

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 24 Maj, 2021  14:58

Identyfikator: 701647

Wyświetleń: 1966