Świebodzin, Lubuskie

Ogłoszenie Nr: A701647

Praca od ZARAZ/Kontroler/ka Jakości/ Świebodzin/Zadzwoń! (Świebodzin)

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 24 Maj, 2021  14:58
Zaktualizowane: Poniedzialek, 24 Maj, 2021  14:59
Wygasnie: Wtorek, 24 Maj, 2022  14:58

Szukasz pracy z elastycznym grafikiem, dopasowanym do Twoich potrzeb? A może poszukujesz pracy dodatkowej?

TRAFIŁEŚ/AŚ IDEALNIE!

Rozpocznij z Nami współpracę na stanowisku Kontroler/ka Jakości

Miejsce pracy: Świebodzin

Oferujemy:

· Bezpłatny parking przy zakładzie

· Zaplecze socjalne ( stołówka, szatnia )

· Szkolenie stanowisko – nie wymagamy doświadczenia

· Elastyczny grafik pracy dostosowany do Twoich potrzeb

· Wgląd do przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People

· Współprace na podstawienie umowy zlecenie ( pełne składki ZUS )

· Grupowe ubezpieczenie na życie na preferowany przez Ciebie warunkach

· Konkurencyjną stawkę godzinową 20 zł brutto/h + dodatki

· Możliwość pracy również w weekend

Twoje zadania:

· Kontrola jakości komponentów z branży Automotive

· Praca przy produkcji i montażu części metalowych do foteli samochodowych

Oczekujemy:

· Chęci do pracy

· Dokładność

· Dyspozycyjność

Nie czekaj! Ilość miejsc ograniczona!

APLIKUJ bądź ZADZWOŃ pod numer 725 254 720 i umów się na spotkanie
36 hits